James MOORHOUSE : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 29-11-1994 / 07-10-1998 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 08-10-1998 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 14-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-10-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 03-04-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów