Alexander C. FALCONER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa