Paul F. HOWELL : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 15-01-1992 / 13-09-1993 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 06-09-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku