Fred CATHERWOOD : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 04-02-1992 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek prezydium
  • 05-02-1992 / 30-04-1992 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodniczący 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Parlament Europejski
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Prezydium

Wiceprzewodniczący 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Wegrami
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 25-01-1994 / 18-07-1994 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi