Hedy d'ANCONA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodnicząca
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Holandia)

Przewodnicząca 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia