Eisso P. WOLTJER : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Wiceprzewodniczący
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partij van de Arbeid (Holandia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 22-11-1989 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 23-11-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Rybolówstwa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq