Mark KILLILEA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Skarbnik
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupa Unia dla Europy - Skarbnik
  • 24-10-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Skarbnik

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fianna Fáil Party (Irlandia)

Kwestor 

  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Parlament Europejski
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Prezydium

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kwestorzy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 18-10-1995 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 01-03-1995 / 19-09-1995 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 10-10-1995 / 23-11-1995 : Komisja Budzetowa
  • 24-11-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi