Florus A. WIJSENBEEK : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Holandia)

Wiceprzewodniczący 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Transportu i Turystyki

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria, Islandia i Norwegia
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Afryka Poludniowa

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich