James L. JANSSEN van RAAY : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 30-12-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 31-12-1996 / 19-07-1999 : Grupa Unia dla Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Holandia)

Wiceprzewodniczący 

  • 19-06-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei
  • 30-03-1998 / 18-06-1998 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN, Azji Poludniowo-Wschodniej i Republika Korei

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia