Panayotis LAMBRIAS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grecja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych