Paraskevas AVGERINOS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Parlament Europejski
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Prezydium
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Parlament Europejski
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Prezydium

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Komisja Budzetowa
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami zakaukaskimi
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia