Efthymios CHRISTODOULOU : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grecja)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa