Karel DE GUCHT : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Belgia)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Vlaamse liberalen en democraten (Belgia)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z republikami ze Wspólnoty Niepodleglych Panstw (WNP)