Gérard DEPREZ : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Parti social-chrétien (Parti populaire européen) (Belgia)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Parti social-chrétien (Belgia)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 10-10-1988 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa
  • 11-10-1988 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Kontakt