Gérard DEPREZ : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti social-chrétien (Belgia)

Wiceprzewodniczący 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 30-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia