Gérard DEPREZ : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Mouvement Réformateur (Belgia)

Wiceprzewodniczący 

  • 16-10-2014 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Budżetowa
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile
  • 19-01-2017 ... : Komisja Budżetowa
  • 12-09-2017 / 14-11-2018 : Komisja Specjalna ds. Terroryzmu

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 24-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Irakiem
  • 19-01-2017 ... : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych

Kontakt