Giorgio ALMIRANTE : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Grupa Prawicy Europejskiej - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica