Pedro Miguel de SANTANA LOPES : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Portugalia)

Wiceprzewodniczący 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Deputowani 

  • 16-12-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Grupy Contadora

Zastępstwo 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Transportu i Turystyki