Joyce G. QUIN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 11-09-1985 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 23-10-1984 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 12-09-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi