Maria de Lourdes PINTASILGO : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członkini

Partie krajowe 

  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista (Portugalia)

Deputowani 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-01-1988 / 09-03-1988 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej

Zastępstwo 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej