Nikolaos PAPAKYRIAZIS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grecja)

Przewodniczący 

  • 17-11-1994 / 10-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Petycji
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Petycji

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia