Jørgen Brøndlund NIELSEN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Grupa Liberalna i Demokratyczna - Członek
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Venstre (Dania)

Wiceprzewodniczący 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków ze Szwecja, Finlandia, Islandia i Rada Nordycka

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Komisja Parlamentarzystów Panstw EFTA
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Komisja Parlamentarzystów Panstw EFTA
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa