Poul MØLLER : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 12-10-1986 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 12-10-1986 : null (Dania)

Wiceprzewodniczący 

  • 25-07-1984 / 12-10-1986 : Parlament Europejski
  • 25-07-1984 / 12-10-1986 : Prezydium

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 17-04-1985 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka
  • 10-03-1986 / 12-10-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 22-10-1984 : Komisja Budzetowa
  • 23-10-1984 / 15-11-1984 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 16-11-1984 / 12-10-1986 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-11-1984 / 12-10-1986 : Komisja Budzetowa