Bernard PONS : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 30-04-1985 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 30-04-1985 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 10-03-1985 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 26-07-1984 / 30-04-1985 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 12-02-1985 / 30-04-1985 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 30-04-1985 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii