Ernest MÜHLEN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti chrétien social (Luksemburg)

Wiceprzewodniczący 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO) oraz Republika Korei

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 27-02-1985 : Komisja Budzetowa
  • 26-07-1984 / 27-02-1985 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 17-01-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi