Else HAMMERICH : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca
  • 10-03-1986 / 03-03-1987 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca
  • 04-03-1987 / 31-05-1987 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Członkini
  • 01-06-1987 / 31-08-1987 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca
  • 01-09-1987 / 31-05-1988 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Członkini
  • 01-06-1988 / 31-08-1988 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca
  • 01-09-1988 / 31-05-1989 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Członkini
  • 01-06-1989 / 24-07-1989 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Folkebevægelsen mod EF (Dania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 21-12-1987 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Norwegia

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Malta
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Malta
  • 21-01-1987 / 21-12-1987 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych