Ray MAC SHARRY : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Wiceprzewodniczący
  • 10-03-1986 / 10-03-1987 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 10-03-1987 : Fianna Fáil Party (Irlandia)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-01-1987 / 10-03-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 10-03-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej