Leslie J. HUCKFIELD : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu

Deputowani 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Transportu i Turystyki