Gérard LONGUET : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Grupa Liberalna i Demokratyczna - Członek
  • 13-12-1985 / 19-03-1986 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Parti républicain (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 11-02-1985 / 19-03-1986 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami rejonu Zatoki Perskiej

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego