Anne-Marie A. LIZIN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 09-05-1988 : Grupa Socjalistów - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 09-05-1988 : Parti socialiste (Belgia)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej – Grupa II

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-01-1987 / 09-05-1988 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Informacji i Sportu