André FOURÇANS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Adhérents directs (Francja)

Deputowani 

  • 08-05-1996 / 21-10-1996 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Zastępstwo 

  • 08-05-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 18-09-1996 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Walutowych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych