Robert DELOROZOY : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 31-03-1993 / 18-07-1994 : Parti républicain (Francja)

Deputowani 

  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-05-1993 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Praw Czlowieka
  • 21-06-1993 / 16-09-1993 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)