Elise C.A.M. BOOT : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 09-09-1985 / 05-04-1987 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium
  • 06-04-1987 / 22-06-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 23-06-1989 / 24-07-1989 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (Holandia)

Przewodnicząca 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej

Wiceprzewodnicząca 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej – Grupa I

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Petycji

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Praw Kobiet