Bodil BOSERUP : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Komunistów i Sojuszników - Skarbniczka

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistisk folkeparti (Dania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 09-10-1984 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 10-10-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 09-09-1985 / 23-04-1986 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 24-04-1986 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa