Josep Antoni DURAN I LLEIDA : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Unió Democràtica de Catalunya (Hiszpania)

Deputowani 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 14-02-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem