Heinrich AIGNER : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Niemcy)

Przewodniczący 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Deputowani 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Komisja Budzetowa