Dimitrios ADAMOU : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Grupa Komunistów i Sojuszników - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Cyprem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Cyprem

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Delegacja ds. stosunków z Cyprem

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Komisja ds. Transportu i Turystyki