Carlo TOGNOLI : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 06-04-1987 / 29-07-1987 : Grupa Socjalistów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 29-07-1987 : Partito socialista italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 21-01-1987 / 28-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 21-01-1987 / 29-07-1987 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu