Magdeleine ANGLADE : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 11-10-1987 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członkini
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Francja)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 20-02-1987 / 18-12-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych