Rudi ARNDT : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Przewodniczący

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa

Zastępstwo 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kontroli Budzetu