Dario ANTONIOZZI : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Włochy)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Norwegia
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Chinska Republika Ludowa

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich