Giuseppe AMADEI : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Włochy)

Przewodniczący 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Petycji

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi