José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek prezydium
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Hiszpania)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Hiszpania)

Deputowani 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Pólnocnej i Rada Nordycka
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej – Grupa II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego

Zastępstwo 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej