Victor ABENS : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupa Socjalistów - Wiceprzewodniczący
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Wiceprzewodniczący 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Delegacja do Parlamentu Europejskiego/Wspólna Hiszpanska Komisja Cortes

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Informacji i Sportu

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa