Marco CELLAI : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Mashreq i rejonu Zatoki Perskiej
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Poludniowej i MERCOSUR

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 06-03-1995 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Swobód Obywatelskich i Spraw Wewnetrznych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu