Otto BARDONG : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Kwestor 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Parlament Europejski
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Prezydium
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Parlament Europejski
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Prezydium

Deputowani 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Kwestorzy
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja Budzetowa
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kwestorzy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja do Komisji Wspólpracy Parlamentarnej UE-Rosja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z republikami zakaukaskimi: Armenia, Azerbejdzanem i Gruzja