Pedro ARGÜELLES SALAVERRIA : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek

Partie krajowe 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Hiszpania)

Deputowani 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich

Zastępstwo 

  • 14-10-1987 / 20-04-1989 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów