Ettore Giovanni ANDENNA : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Malta

Zastępstwo 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Informacji i Sportu