Claude A.F. DELCROIX : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-05-1998 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 01-05-1998 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgia)

Deputowani 

  • 11-05-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 11-05-1998 / 19-07-1999 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Unii Europejskiej (AKP-UE)

Zastępstwo 

  • 15-05-1998 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 19-05-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 19-06-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna