Renée CONAN : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Grupa Zielonych w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 27-04-1992 / 02-07-1992 : Podkomisja ds. Rybolówstwa

Deputowani 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 28-01-1992 / 27-04-1992 : Podkomisja ds. Rybolówstwa

Zastępstwo 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi